ساخت مخزن استیل

ساخت مخزن استیل

استفاده از مخازن استیل و مخازن استیل تحت فشار جهت استفاده در صنایع غذایی و همینطور کارخانجاتی که نیاز به محیطی تمیز و پاک دارند بسیار ایده آل است .

مهندسین متخصص ما به همراه تکنسین های ماهر ما ارتباط نزدیکی را برای طراحی و ساخت مخازن شما جهت کاربرد های متفاوتی برقرار می کنند که حاصل این همکاری تولید مخزن استیل با کیفیت را پدید می آورد

مهندسین با تجربه بهینه آب و استادکاران و جوشکاران و تکنسین های ما بسیار مشتاق هستند تا مخازن شما را با کیفیت بالا تولید کنند ما مهارت تولید مخازن استیل را برای هر نوع فرآیند تولیدی را دارا می باشیم و همچنین یکی دیگر از تخصص های ما توانایی سازگار نمودن با هر نوع فرآیندی می باشد .

مزایای مخزن استیل تولید شد در شرکت بهینه آب :

ساخت مخازن استیل ما به صورت سفارشی خواهد بود ما آخرین تکنولوژی طراحی و ساخت مخزن استیل را به کار می گیریم

ارایه اسناد مخازن ساخته شده

فرآیند سختگیرانه کنترل کیفیت و تضمین کیفیت

مخازن استیل تحت فشار و مخازن استیل تولیدی مطابق با کد و استاندارد های جهانی می باشد

به این دلیل که ما میدانیم هر یک از کاربردهای مخازن استیل منحصر به فرد است ما مخازن را به صورت اختصاصی طراحی می نماییم .

بنابراین شما هرگزنیاز نخواهید داشت تا فرآیندهای تولید خودتان را با تولیدات ما سازگار نمایید

 

جهت ساخت مخزن استیل در شرکت بهینه آب شرایط را شما می توانید به شرح زیر تعیین نمایید :

میزان ظرفیت مخزن و فشار

مکانیکال پولیش و الکترو پولیش سطح مخازن تا کمتر از 10 میکرو اینچ Ra

طراحی ثابت یا متحرک مخزن

مخروط ، شیب و مقعر بودن کف مخزن استیل

ثابت یا متحرک بودن درب مخزن

نوع ورودی و خروجی شامل سایز و محل استقرار

پوشش سرمایش و گرمایش مخزن استیل

لوازم جانبی مختلف شامل روشنایی ، ساید گلاس ، دستگیره ، سنسور ، شیرهای نمونه گیری ، اتصالات برای ابزار دقیق

این شرکت توانایی تولید مخزن استیل تک جداره و مخزن استیل دو جداره و مخزن استیل پروسس و مخزن استیل 316 و مخازن استیل دارویی و مخازن استیل شیر و مخازن استیل تحت فشار را دارا می باشد

مخزن استیل ، مخزنی می باشد که از جنس استیل یا فولاد ضد زنگ ساخته می شود . فولاد ضد زنگ یا استنلس استیل نوعی آلیاژ است که حاوی حداقل 10.5 درصد کروم است که به آن خواص منحصر به فرد می دهد. کروم موجود در آلیاژ با اکسیژن موجود در هوا واکنش می دهد و یک لایه نازک و نامرئی از اکسید کروم بر روی سطح فلز تشکیل می دهد. این لایه همان چیزی است که به فولاد ضد زنگ یا استنلس استیل مقاومت قابل توجهی در برابر خوردگی می دهد.

مخزن ساخته شده از فولاد ضد زنگ یا استنلس استیل در برابر خوردگی بسیار مقاوم است و آن را به یک ماده ایده آل برای کاربردهایی تبدیل می کند که قرار گرفتن در معرض رطوبت ، مواد شیمیایی یا سایر عناصر خورنده سبب نگرانی است. لایه اکسید کروم که روی سطح فلز تشکیل می شود به عنوان یک مانع عمل می کند و از آن در برابر خوردگی بیشتر محافظت می کند.

فولاد ضد زنگ یا استیل یک ماده فوق العاده قوی و بادوام است که قادر به مقاومت در برابر دما، فشار و ضربه شدید است. همچنین در برابر سایش و پارگی مقاوم است، و برای کاربردهایی که یک ماده نیاز به مقاومت در برابر استفاده مکرر دارد، ایده آل است.

مخزن استیل ساخته شده از فولاد ضد زنگ یا استنلس استیل در برابر حرارت بسیار مقاوم است و برای کاربردهایی که کارکرد در دمای بالا مورد نیاز است ایده آل است. مخزن استیل می تواند تا دمای 800 درجه سانتیگراد را بدون از دست دادن شکل و استحکام خود تحمل کند.